Ümitköy Koltuk Döşeme

Eskimiş koltuklarınız veya renk ve deseninden sıkıldığınız koltuk takımlarınız Ümiköy Koltuk Döşeme Atölyemizde garantili olarak yapılmaktadır. Koltuklarınız için koltuk döşeme yaptırmak hem hesaplı hem kullanışlıdır. Piyasada koltuklar için kullanılan birçok kumaş vardır. Kapitone, kadife gibi kumaşlar bunlara sadece bir örnektir.

Sizler öncelikle hangi kumaşın daha kullanışlı olduğu hakkında bilgi sahibi olmalı ona göre koltuğunuzu kaplatmalısınız. Kanepeler de yine aynı şekilde kullanım düşünülerek kaplatılmalıdır. Kanepe döşeme işlemi öncelikle koltuğun ana maddelerini gözden geçirmek ile başlar. Örneğin koltuğun minderlerinin eski olup olmadığına bakılmalı, eğer eski değilse direkt üzerine kaplama yapılmalıdır. Bu işlem yapılırken kumaşlar zımbalar aracılığı ile koltuğa sabitlenir. Sağlam, uzun yıllar kullanmaya devam edebileceğiniz koltukları bu şekilde elde edersiniz.

Ümitköy Koltuk Kaplama

Ev Ofis, Otel, Resmi kurum, Kafeterya Koltuk, Kanepe, Sandalye, Minder, Bahçe koltukları Kumaş ve Deri Döşeme, Boya ve Cila, Kumaş Kaplama birçok işlemler için sizleri Ümitköy Koltuk Döşeme atölyemize bekliyoruz. Örneğin şark köşesinde, berjerlerde, ofis mobilyalarında, yemek ve yatak odası takımlarında kaplama işlemi yapılabilir.

Yatak odalarınızda bulunan yatak başlıklarınız kaplama ile farklı bir havaya sokulabilir. Buna uygun olarak gardıroplarınız ceviz boya ile boyanarak cila ile daha yeni ve parlak gözükerek, yatak odanızı daha şık bir hale dönüştürebilir. Eğer sizde mobilyalarınızdan sıkıldıysanız, Yeniden koltuk ve kanepelerinizi döşeterek kaplama yoluna başvurarak, elinizdeki eşyaları değerlendirebilirsiniz.

Ümitköy Kanepe Döşeme

Eskiyen, sıkıldığınız mobilyalarınız için döşeme yaptırıp, hayatınıza renk katabilirsiniz. Mobilyaları yenilemek için farklı maddeler kullanılabilir. Eğer koltuk, kanepe tarzında mobilyalarınızı yenilemek istiyorsanız, bunu Döşemelik kumaş ve minder gibi maddeler aracılığıyla yaptırabilirsiniz. Ancak dolap, şifonyer, TV ünitesi, masa gibi eşyalarınızı ceviz boya, lake ve cila ile onarabilirsiniz.

Ümitköy Koltuk Döşeme Ümitköy Kanepe Döşeme Ümitköy Koltuk yüzü değişimi Ümitköy Koltuk tamiri Kanepe tamiri Mobilya boyama Ümitköy Koltuk Kanepe Döşeme Koltuk boyama Ümitköy Koltuk yüz değişimi koltuk tamiri koltuk boyama koltuk yüz değişim fiyatı Ümitköy Koltuk kaplama Koltuk döşeme fiyatları

0507 894 96 21
Görüşme Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?