Koltuk Döşeme Öveçler

Koltuk Döşeme ve Döşemelik Kumaş her evin ve ofisin vazgeçilmezleri arasında yerini alan mobilyalar kimi zaman çok sık olarak kullanıldıkları için eskiyebilmektedirler. Eğer sizde mobilyalarınızı seviyorsanız ve onları değiştirmek yerine onarmak istiyorsanız Öveçler Koltuk döşeme firması olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Firma olarak koltuk, kanepe ve masa yenileme işlemlerimiz sayesinde sizleri ilk günkü gibi şık mobilyalara Öveçler Koltuk Döşeme olarak kavuşturuyoruz. Bu sayede sizlerde ekstra masraf yapmadan koltuk takımlarınızı ve masalarınızı yeniden kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Öveçler Koltuk Kaplama

Siz değerli müşterilerimiz için her zaman en iyi hizmeti sunmak bizim misyonumuzdur. Bu nedenle de yüzey yenileme ve döşeme işlemlerinde en kaliteli malzemeler tercih edilmektedir. Berjer ve kapitone koltuk takımları yüz yenileme işlemleri sırasında Avrupa standartlarına uygun kılıflar kullanılır. Bunun yanı sıra şark köşesi ve koltuk takımı yüz döşeme işlemlerinde de en kaliteli malzemeler tercih edilmektedir. Ayrıca ev mobilyalarının yanı sıra ofis takımı kumaş döşeme ve yüz yenileme işlemi de yine en kaliteli malzemeler ile yapılmaktadır.

Bu hizmetlerin yanı sıra yemek odası, yatak odası, koltuk takımı boya, cila, lake ve ceviz boya işlemleri de yine Öveçler Koltuk Kanepe Döşeme firmamızda en kaliteli malzemeler ile yapılmaktadır.

Öveçler Cafe Koltuk Döşeme

Ev Ofis, Otel, Resmi kurum, Kafeterya Koltuk, Kanepe, Sandalye, Minder, Bahçe koltukları Kumaş ve Deri Döşeme, Boya ve Cila, ”Öveçler Koltuk Döşeme” atölyemizde garantili olarak yapılmaktadır. misyonumuz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Bunun içinde her zaman sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Sizleri mağdur etmemek için mobilyalarınızı kendi araçlarımız ile alıyor ve işlemleri yaptıktan sonra yine araçlarımız ile adresinize teslim ediyoruz.

0507 894 96 21
Görüşme Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?