tr
  tr

  Etimesgut Koltuk Döşeme

  Etimesgut Koltuk Döşeme

  Etimesgut Koltuk Döşeme

  Etimesgut Koltuk Döşeme olarak Ev Ofis, Otel, Resmi kurum, Kafeterya Koltuk, Kanepe, Sandalye, Minder, Bahçe koltukları Kumaş ve Deri Döşeme, Boya ve Cila, olarak sunduğumuz hizmetler sadece bunlarla sınırlı kalmıyor. Bunun yanı sıra berjer, kapitone, minder, şark köşesi, köşe takımı, ofis takımı kumaş değişimi ve diğer tüm mobilyalarında yüz yenileme işlemlerini yapmaktayız.

  Bunların yanı sıra yatak odası, yemek odası, koltuk takımı boya, cila, lake ve ceviz boya işlemleri de yine firmamız tarafından yapılmaktadır. Eğer sizde mobilyalarınızın eskimesinden şikâyetçiyseniz ve mobilyalarınızın ilk günkü gibi yepyeni olmasını istiyorsanız yapmanız gereken Etimesgut Koltuk Döşeme olarak bizimle iletişime geçmek olacaktır.

  Personellerimiz mobilyalarınızı adresinizden ücretsiz olarak alacak ve bakım onarımı yapıldıktan sonrada koltuklarınızı tekrar adresinize ücretsiz olarak teslim edilecektir.

  Etimesgut Koltuk Kaplama

  Etimesgut Koltuk Döşeme olarak sizlere koltuk yüzeyi değişimi konusunda en iyi hizmetlerden bir tanesini sunuyoruz. Özellikle bu alanda tecrübeli ve deneyimli personellerimiz sayesinde koltuk ve oturma grubu modelleriniz ne olursa olsun mobilyalarınızı bize güvenle bırakabilirsiniz. Bu sayede de ilk günkü gibi yepyeni koltuklara sahip olabilirsiniz.

  Evlerin vazgeçilmezi olan koltuklar kimi zaman fazla ya da hor kullanmadan dolayı yıpranabilir ya da hasar görebilir. Bu gibi durumlarda ise yeni bir koltuk almak zorunda kalabilirsiniz. Ancak yeteri kadar paranız olmadığı zamanda koltuk almak sizin için zor olabilir. İşte sizi bu durumdan Etimesgut koltuk tamiri olarak bizler kurtarıyoruz. Sunduğumuz hizmetler sayesinde sizde ilk günkü gibi yepyeni koltuklara sahip olacak ve yeni bir koltuk almak zorunda kalmayacaksınız.

  Etimesgut Kanepe Döşeme

  Mobilyaların yıpranmış olması çok olağan bir durumdur. Ya da artık her gün aynı mobilyaları görmekten sıkılmış olabilirsiniz. Bu mobilyaların en başında koltuklar gelir. Yeni bir koltuk almaya maddi gücünüz yetmiyorsa koltuklarınızı döşeme ve yenileme hakkında fikir edinmek işinize yarayacaktır.Hem yepyeni bir görüntü verir koltuklarınıza, hem de yenisini almaktan çok daha uygun fiyatlara mal olur.

  Etimesgut Koltuk Döşeme Etimesgut Kanepe Döşeme Etimesgut Koltuk yüzü değişimi Elvankent Koltuk tamiri Kanepe tamiri Mobilya boyama Etimesgut Koltuk Kanepe Döşeme Koltuk boyama Etimesgut Koltuk yüz değişimi koltuk tamiri koltuk boyama koltuk yüz değişim fiyatı Etimesgut Koltuk kaplama Koltuk döşeme fiyatları

  205 görüntülenme
  0507 894 96 21
  Görüşme Başlat
  Nasıl yardımcı olabiliriz?
  Merhaba.
  Nasıl yardımcı olabiliriz?