Elvankent Koltuk Döşeme

Elvankent Koltuk Döşeme atölyesi olarak, Ücretsiz gezici aracımız yerinize gelerek koltuğunuzun o anki durumuna bakılır, yapılması gerekenler hakkında sizlere bilgisi ve fiyatı verir, onay vermeniz durumunda koltuklarınız servis aracımız ile Sitelerde bulunan atölyemizie gerekli işlemler yapılmak üzere götürülür.

Elvankent Koltuk Döşeme Atölyemizde koltuklarda kullanılan malzemeler incelenir ve döşeme işleminin nasıl olacağına karar verilir, Siz istediğiniz deri veya kumaşı seçebilirsiniz. Sonrasında koltuğunuzun ahşap kısımları varsa ve boya veya cila yaptıra bilirisiniz. Koltuğunuzun içinde bulunan süngerler ve diyer tüm ürünler yenilenir ve silere teslim edilir.

Elvankent Koltuk Kaplama

Her türlü koltulara ve kanepeler Kumaş Döşeme ve kaplamaya uygundur. Özellikle Koltuk ve kanepe döşeme yaptırarak en güzel sonuçlara ulaşılır. Berjerler yıllardır süre gelen kullanımı ile ortama şık bir hava kazandırır. Koltuk takımınızı seçtiğiniz kumaşa uyumlu başka bir kumaşla berjerlerinizi kaplatabilir, şık ve modern bir tarz yakalayabilirsiniz. Berjerlerin yüz yenilemesi yapılarak yepyeni görüntüye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ev Ofis, Otel, Resmi kurum, Kafeterya Koltuk, Kanepe, Sandalye, Minder, Bahçe koltukları Kumaş ve Deri Döşeme, Boya ve Cila, Kumaş Döşeme işleriniz Elvankent Koltuk Döşeme atölyemizde garantili olarak yapılnaktadır. Çünkü makul fiyata yeni mobilya almış gibi mobilyalarınızı yeniletebilirsiniz. Döşeme için fazla çaba harcamanıza da gerek yoktur. Bir telefon ile döşeme ekibinin sizin mobilyalarınızı analiz etmesini sağlayabilir, nasıl onarılacağı ve ne kadar fiyat olacağı hakkında bilgi toplayabilirsiniz. Eğer sizde koltuklarınızı kaplatmaya karar verdiyseniz, biran önce fikir sahibi olarak sonuca odaklanmalısınız.

Elvankent Kanepe Döşeme

Mobilyaların yıpranmış olması çok olağan bir durumdur. Ya da artık her gün aynı mobilyaları görmekten sıkılmış olabilirsiniz. Bu mobilyaların en başında koltuklar gelir. Yeni bir koltuk almaya maddi gücünüz yetmiyorsa koltuklarınızı döşeme ve yenileme hakkında fikir edinmek işinize yarayacaktır.Hem yepyeni bir görüntü verir koltuklarınıza, hem de yenisini almaktan çok daha uygun fiyatlara mal olur.

Elvankent Koltuk Döşeme Elvankent Kanepe Döşeme Elvankent Koltuk yüzü değişimi Elvankent Koltuk tamiri Kanepe tamiri Mobilya boyama Elvankent Koltuk Kanepe Döşeme Koltuk boyama Elvankent Koltuk yüz değişimi koltuk tamiri koltuk boyama koltuk yüzü değiştirme fiyatları Elvankent Koltuk kaplama Koltuk döşeme fiyatları

0507 894 96 21
Görüşme Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?